Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín pro grilovací párty

SA1707

Nový produkt

V naší sadě naleznete portugalská vína, která doprovodí všechny chody Vaší grilovací párty. Sada 6 láhví obsahuje po 3 láhvích bílého a červeného vína Amnesia. 

Více informací

999 Kč s DPH

Namísto 1 308 Kč

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionAlentejo
Obsah cukruSuché
Ročník2016, 2015
Alkohol13.0%, 14.5%
PříležitostGrilování
Jídlonaše sada vín může být partnerem pro široké spektrum pokrmů od zeleninových salátů přes ryby, tepelně upravenou zeleninu, drůbež až po červené maso včetně pořádných 'stejků'

Více informací

Z naší nabídky jsme pro Vás vybrali sadu příjemně pitelných vín z portugalského vinařství Monte Novo e Figueirinha. V sadě naleznete tři láhve bílého a 3 láhve červeného vína. Typově tato tři víny pokryjí (téměř) všechny možné gastronomické příležitosti, které mohou při grilování nastat. Konkrétně ve Vaší sadě najdete:

(3x) Amnesia Branco 2016, kupáž Chardonnay a dvou lokálních odrůd Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo k tepelně upravené zelenině. 

(3x) Amnesia Tinto 2015, kupáž dvou globálních odrůd Cabernet Sauvignon a Syrah s lokální odrůdami Aragonez (= portugalský klon vína Tempranillo). Amnesia je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro dlouholetou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů počínaje od těstovin a tepelně upravené zeleniny, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a středně vyzrálým sýrům..

Podrobné informace o jednotlivých vínech naleznete v sekci vinařství Monte Novo.

Naše rada: raději si kupte jednu sadu navíc, výše uvedená vína jsou výborně pitelná a při Vaší párty budou mizet rychleji, než jste předpokládali :-)

Obsah balení

 • 221 Kč  235 Kč  -6%
  3 x

  Červená Amnesia, kupáž odrůd Cabernet Sauvignon, Syrah a Aragonez (= Tempranillo), je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro dlouholetou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa a polotvrdým sýrům.

  221 Kč  235 Kč  -6%
  Sleva!
 • 215 Kč
  3 x

  Bílá Amnesia je kupáž Chardonnay a dvou lokálních odrůd Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

  215 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne