Prohlédnuté produkty

Slevy

Sada vín pro grilovací párty

SA1707

Nový produkt

V naší sadě naleznete výběr portugalských vín, která doprovodí všechny chody Vaší grilovací nebo zahradní párty. Sada 6 láhví obsahuje 3 láhve bílého , 2 láhve červeného a 1 láhev růžového vína.   

Více informací

999 Kč s DPH

Namísto 1 088 Kč

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionAlentejo
Obsah cukruSuché
PříležitostGrilování
Jídlonaše sada vín může být partnerem pro široké spektrum pokrmů od zeleninových salátů přes ryby, tepelně upravenou zeleninu, drůbež až po červené maso včetně pořádných 'stejků'

Více informací

Z naší nabídky jsme pro Vás vybrali sadu příjemně pitelných vín z portugalského vinařství Monte Novo e Figueirinha. V sadě naleznete tři láhve bílého vína, dvě láhve červeného vína a jednu láhev rosé. Typově tato tři víny pokryjí (téměř) všechny možné gastronomické příležitosti, které mohou při grilování nastat. Konkrétně ve Vaší sadě najdete:

(3x) Figueirinha Branco 2014, kupáž Chardonnay se dvěma lokálními portugalskými odrůdami - Antao Vaz a Arinto. Stříbrná medaile z Wine Masters Challenge 2015. Elegantní, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné především k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, bílému masu a čerstvým sýrům. 

(2x) Herdade da Figueirinha Reserva Tinto 2013, kupáž dvou globálních odrůd Cabernet Sauvignon a Syrah se dvěma lokálními odrůdami - Touriga Nacional a Alicante Bouschet. Velká zlatá medaile Prague Wine Trophy 2016. Plné, elegantní víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro několikaletou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a vyzrálým sýrům.

(1x) Amnesia Rosé 2014, kupáž Syrah se dvěma lokálními odrůdami - Touriga Nacional a Aragonez (= Tempranillo). Stříbrná medaile Prague Wine Trophy 2016. Čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou a výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné především k pokrmům z ryb a mořských plodů, tepelným úpravám zeleniny, drůbeži a čerstvým nebo méně vyzrálým sýrům. 

Podrobné informace o jednotlivých vínech naleznete v sekci vinařství Monte Novo.

Naše rada: raději si kupte jednu sadu navíc, výše uvedená vína jsou výborně pitelná a při Vaší párty budou mizet rychleji, než jste předpokládali :-)

Obsah balení

 • 212 Kč  225 Kč  -6%
  2 x

  Červená Amnesia, kupáž odrůd Cabernet Sauvignon, Syrah a Aragonez (= Tempranillo), je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro dlouholetou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa a polotvrdým sýrům.

  212 Kč  225 Kč  -6%
  Sleva!
 • 137 Kč  195 Kč  -30%
  Výprodej!
  1 x

  Amnesia Rosé je kupáž odrůd Syrah, Touriga Nacional a Aragonez (= Tempranillo). Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou a výrazným ovocným aroma. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli.

  137 Kč  195 Kč  -30%
 • 176 Kč  235 Kč  -25%
  3 x

  Víno Figueiriha Branco je kupáž odrůd Chardonnay, Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je elegantní, jemné víno s pikantní kyselinkou a komplexní vůní citrusových plodů a exotického ovoce. Figueirinha Branco je obzvláště vhodná k pokrmům z ryb a mořských plodů, těstovinám a čerstvým sýrům nebo také jako společník pro posezení s přáteli.

  176 Kč  235 Kč  -25%
  Sleva!

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne