Prohlédnuté produkty

Sada vín pro grilovací párty

SA1707

Nový produkt

V naší sadě naleznete portugalská vína, která doprovodí všechny chody Vaší grilovací párty. Sada 6 láhví obsahuje po 3 láhvích bílého a červeného vína. 

Více informací

899 Kč s DPH

Namísto 1 140 Kč

Parametry

Země původuPortugalsko
RegionAlentejo
Obsah cukruSuché
Ročník2016
PříležitostGrilování
Jídlonaše sada vín může být partnerem pro široké spektrum pokrmů od zeleninových salátů přes ryby, tepelně upravenou zeleninu, drůbež až po červené maso včetně pořádných 'stejků'

Více informací

Z naší nabídky jsme pro Vás vybrali sadu příjemně pitelných vín z portugalského vinařství Monte Novo e Figueirinha. V sadě naleznete tři láhve bílého a 3 láhve červeného vína. Typově tato tři víny pokryjí (téměř) všechny možné gastronomické příležitosti, které mohou při grilování nastat. Konkrétně ve Vaší sadě najdete:

(3x) Amnesia Branco 2016, kupáž dvou lokálních odrůd Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo k tepelně upravené zelenině. 

(3x) Interdito Tinto 2016, kupáž globální odrůdy Syrah se dvěma lokálními odrůdami Aragonez (= portugalský klon vína Tempranillo) a Trincadeira. Interdito je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro dlouholetou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů počínaje od těstovin a tepelně upravené zeleniny, ale výborné je především k pokrmům z červeného masa a středně vyzrálým sýrům..

Podrobné informace o jednotlivých vínech naleznete v sekci vinařství Monte Novo.

Naše rada: raději si kupte jednu sadu navíc, výše uvedená vína jsou výborně pitelná a při Vaší párty budou mizet rychleji, než jste předpokládali :-)

Obsah balení

 • 215 Kč
  3 x

  Bílá Amnesia je kupáž dvou lokálních odrůd Antao Vaz a Arinto. Výsledkem je čerstvé, příjemné víno s pikantní kyselinkou, výraznou mineralitou a příjemným aroma exotického ovoce. Víno je vhodné k pokrmům z ryb a mořských plodů, čerstvým sýrům nebo jako společník pro posezení s přáteli. 

  215 Kč
 • 165 Kč
  3 x

  Červené víno Interdito, kupáž odrůd Syrah, Aragonez (= Tempranillo) a Trincadeira, je čerstvé, příjemné víno pro konzumaci 'právě teď', i když má potenciál pro dlouholetou archivaci. Svým způsobem univerzální víno k většině pokrmů, ale výborné je k pokrmům z červeného masa a středně vyzrálým sýrům.

  165 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne