Prohlédnuté produkty

Slevy

Zvýhodněná nabídka měsíce - výběr vín odrůdy Dolcetto

VM1709

Nový produkt

V zářijové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z odrůdy Dolcetto, jedné z typických odrůd Piemontu. Vína Dolcetto od šesti různých vinařů ze šesti produkčních pod-oblastí. Porovnejte vína pocházející z různých terroir a také odrážející individuální práci vinaře ve sklepě a vyberte si svůj optimální styl.

Více informací

1 375 Kč s DPH

Namísto 1 650 Kč

Parametry

Země původuItálie
RegionPiemont
Obsah cukruSuché
OdrůdaDolcetto
PříležitostGastronomie

Více informací

V zářijové nabídce Vám již tradičně přinášíme výběr vín z odrůdy Dolcetto, jedné z typických odrůd Piemontu. Dolcetto zpravidla dává vína, která ocení milovníci ovocitých vín s minimem tříslovin, tudíž vína až na výjimky určená ke konzumaci během dvou maximálně tří roků od sklizně a nikoliv k dlouhodobé archivaci. Výjimku tvoří vína z podoblasti Dogliano a Ovada, kde vznikají vína nejvyšší kvality DOCG – a právě vína z těchto dvou denominací jsme do naší nabídky letos přidali a Vy si je budete moci poprvé ochutnat. :-) Ve výběru měsíce září na Vás čekají představitelé šesti piemontských produkčních podoblastí: DOCG: Dogliani a Ovada a DOC: Alba, Acqui, Langhe a Monferrato. Porovnejte vína pocházející z různých terroir a také odrážející individuální práci vinaře ve sklepě. Věřím, že Vám přehled vín Dolcetto z naší zářiové nabídky přijde vhod! :-)

Konkrétně na Vás čekají tato vína:

Monferrato DOC Dolcetto 2015 z vinařství Boeri Alfonso

Langhe DOC Dolcetto 2015 z vinařství Cascina Ciapat di Bertello

La Moschina 2015, Dolcetto d'Acqui DOC z vinařství Ivaldi Franco

Dolcetto d'Alba DOC 2015 z vinařství Cascina Massara di Burlotto

Puncin 2015, Dogliani DOCG (nebo Valdiba 2015, Dogliani DOCG) (BIO) z vinařství Osvaldo Barberis

Erche 2014, Ovada DOCG (BIO) z vinařství Rocco di Carpeneto

Podrobné informace o vybraných vínech najdete v sekci jednotlivých vinařství. Pokud máte zájem o konkrétní víno z dvojice vín Dogliani, napište jej do poznámky k objednávce. Jinak budeme posílat vína systémem sudá-lichá. 

Užijte si příjemné chvíle s víny z naší nabídky! Doufám, že Vám náš zářijový výběr vín přijde vhod! :-)  

Obsah balení

 • 175 Kč
  1 x

  Víno Monferrato Dolcetto je univerzální víno, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  175 Kč
 • 195 Kč
  1 x

  Vína Dolcetto se obvykle pijí mladá a jsou oblíbená v gastronomii pro svoji ‚přizpůsobivost‘ k různým typům pokrmů – naše Dolcetto je univerzální víno, které můžeme použít k téměř celému jídlu - k předkrmu, zeleninovým polévkám, rizotu, teplým úpravám zeleniny, těstovinám nebo lehkým úpravám červeného masa. 

  195 Kč
 • 285 Kč
  1 x

  Naše víno La Moschina má rubínovou barvu s nachovými tóny, vůně připomíná červené ovoce, především třešně. Dolcetto univerzální víno, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  285 Kč
 • 335 Kč
  1 x

  Víno Puncin je představitel 'šlechtické' denominace pro vína Dolcetto - Dogliani DOCG. Puncin je elegantní víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr.

  335 Kč
 • 395 Kč
  1 x

  Víno Erché patří do vrcholné produkce vinařství - elegantní, ale stále lehké víno s výrazným ovocným charakterem s nižším obsahem kyselinek a tříslovin, které může doprovázet všechny chody, od předkrmu až po talíř s výběrem sýrů na závěr. také vhodné k několikaleté archivaci.

  395 Kč
 • 265 Kč
  1 x

  Vína Dolcetto se obvykle pijí mladá a jsou oblíbená v gastronomii pro svoji ‚přizpůsobivost‘ k různým typům pokrmů – naše Dolcetto je univerzální víno, které můžeme použít k téměř celému jídlu - k předkrmu, zeleninovým polévkám, rizotu, teplým úpravám zeleniny, těstovinám nebo lehkým úpravám červeného masa. 

  265 Kč

Je Vám více než 18 let?

Tento elektronický obchod propaguje alkohol.

Ano Ne